Türkiye’de sektöründe öncü olmayı amaçlayan LAPİNA, gelişime açık yönetim biçimine sahip olmakla birlikte; müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih ve takdir edilen bir marka olma özelliğini hedeflemektedir. LAPİNA’nın bu başarısı hedeflerine doğru zamanlı odaklanmasından kaynaklanmaktadır.

Lapina bir Ayyıldız A.Ş. iştirakidir. Ayyıldız A.Ş. yatırım yaptığı tüm alanlarda olduğu gibi temizlik sektöründe de yeni bir ses, yeni bir nefes olmak için yola çıkmıştır.Günümüzde artan iş gücü sebebiyle sektörde oluşan fırsat ve gelişime katkı sağlamak için kullandığı en son teknoloji ile evinizin ve ofisinizin de bir dili olduğunu düşünüp, onların dili ile size en iyi hizmeti verme amacı taşımaktadır.

İst Marina Kartal’da ilk şubemizi açmış olup, Türkiye’nin en gözde lokasyonlarında size hizmet vermeyi hedefliyoruz.Uzun vade de ise markamızı ve iş bilgimizi tüm dünya ile paylaşmak istiyoruz. Niyetimiz, Ayyıldız A.Ş. olarak hoş bir seda bırakmak.

HİZMET İLKELERİMİZ

1

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Siz müşterilerimizin beklentilerini, isteklerini, taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini önemseyip, titizlikle değerlendirip memnuniyetinize odaklanırız.

2

GÜLERYÜZ

Sıcakkanlı ve güleryüzlü personellerimizle hizmetinizdeyiz.

3

KALİTELİ HİZMET

Müşteri memnuniyetine kullandığımız kaliteli malzemeler ve kaliteli ekipman ile size hizmet vermek istiyoruz.

4

İLERİ TEKNOLOJİ

Kıyafetlerinizi ilk günki yapısına kavuşturabilmek için kullandığımız ileri teknoloji kıyafetlerinizde fark yaratacaktır.

5

İNOVASYON

Farklı, değişik ve yeni fikirler geliştirerek çözümün bir parçası olmak istiyoruz.

6

SÜREKLİ İYİLEŞME

Teknollojimize ve şuan ki potansiyelimize bakarak olduğumuz yerde kalmayıp, sürekli iyileşerek gelişmek istiyoruz.

7

ORGANİK TEMİZLİK

Eviniz en değerli alanınız olduğu için oraya yabancıları (kimyasal) sokmuyoruz.

8

ÇEVREYE SAYGI

Hayatı yaşanabilir kılmak için biz önce insan’a, sonra doğa’ya, sonra tüm canlılar’a, en son kıyafetlerinize bile saygı duyuyoruz ve siz sevgiye zaman ayırın diye biz sevgimizi katıyoruz.

EV TEMİZLİĞİ

OFİS TEMİZLİĞİ

UZMAN KADRO

HALI VE KOLTUK TEMİZLİĞİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Her an ihtiyacım olduğunda hemen yardıma koşan ve dükkânıma kendi dükkânıymış gibi özenle temizleyen lapina çalışanlarına ve yüksek ilgi gösteren müşteri hizmetlerine çok teşekkür ederim.

    Anı Tur – İst Marina Avm
  • Lapina uzun süredir aradığım ‘güvenilir yardımcı arayışıma’ son vererek, Kariyerime odaklanmama yardımcı oldu. Artık evimi güvenle teslim edip, sadece işime konsantre olabiliyorum. Bütün ekibi her konuda çok yardımcı ve her an ulaşılabilirler. Yoğun iş hayatı sırasında evime destek oldukları için teşekkür ederim.

    Çiğdem Z.
  • Kendi sektörüne kıyasla dört dörtlük iş çıkaran ve güvenilir hizmet sağlayan Lapina’yı herkese tavsiye ederiz.

    Alaçatı Muhallebicisi – İst Marina Avm